Služby

Výkup merkantilu

Naše společnost vykupuje merkantil přímo ze sklizně, za solidní cenu, splatnost od 14 dní.

Zpracování merkantilu

Zajišťujeme zpracování merkantilu pro konečné odběratele i pro tzv. zpětný odběr pěstitelem. V jednání je služba "mobilního extrudéru", který přijede přímo k pěstiteli a na místě zpracuje sójové boby k přímému použití ke zkrmování.

Poradenství

Našim pěstitelům a smluvním partnerům poskytujeme kompletní poradenskou službu. Rádi Vám také pomůžeme s výběrem vhodné odrůdy do Vámi zvolené lokality. Náš agronom přijede přímo k Vám, nebo zodpoví dotazy po telefonu. V případě Vašeho zájmu kontaktujte agronoma firmy p. Vinklera na telefonním čísle 420 603 251 681, nebo se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailu na adresu info@zia.cz.

Sklizeň

Pro zajištění bezproblémové sklizně, s minimálními ztrátami a vysokým výkonem sklizně, Vám můžeme doporučit službu progresivní společnosti "Král, zemědělské služby". Tato firma vlastní výkonnou sklizňovou techniku se speciálními lištami kanadské firmy MacDon, které velice dobře kopírují terén a také mají minimální přítlak na půdu, takže nedochází k hrnutí hlíny před lištou a přesto je výška strniště 3-5 cm. Více informací podá Ing. Král, tel. 724 878 725, www.axial-flow.cz